Final Shot, Mobil Oyun Severlerle Buluşuyor!

0
20

1472716890_Final_Shot_main

Netmarble’ın gerçek zamanlı FPS oyunu Final Shot, tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de de mobil oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games, kolay oynanış özelliğiyle dikkat çeken gerçek zamanlı FPS oyunu Final Shot’ı oyuncularıyla buluşturuyor. Geleneksel FPS oyun özelliklerinin yanı sıra, süprizlerle dolu olan Final Shot’ta; özel yakın menzil, oto-hedefleme sistemi ve rakiplere tek bir dokunuşla dönmeyi sağlayan ‘İntikam’ özellikleriyle oyuncuları aksiyon dolu bir dünya bekliyor.

Her biri 13 farklı aksesuar taşıyabilen 8 farklı karakterin bulunduğu oyunda; Tekli, Klan ve Grup olmak üzere, 3 farklı oyun çeşidi bulunuyor. Standart PVE modlarının yanında Ölüm Maçı, İmha ve Yıkım, Tekli Sıralama Maçları, Bıçak Maçları ve Ebeleme PVP modları gelecek güncellemelerle birlikte oyuncularla buluşacak.

Çin hariç, tüm dünyada 13 farklı dille yayınlanacak olan Final Shot’ta oyuncular kolayca kendi klanlarını oluşturabilecek ve klan üyelerinin birbirleriyle kolaylıkla iletişim sağlamaları için akıllı sohbet imkânı olacak. Karışık ve oyuncuları zorlayacak arkadaş davet sistemlerinin aksine oyuncularına sadece tek bir tuşla arkadaşlarını davet etme şansı sunan Final Shot, ‘Hızlı Giriş’ sistemiyle oyuncuların istedikleri her anda oyuna katılmalarına olanak sağlıyor.

Tüm dünya ile aynı anda Türkiye’deki oyun severlerle de buluşacak Netmarble N2 Inc. Tarafından geliştirilen Final Shot, Google Play ve App Store’dan oyun içi alım seçenekleri ile ücretsiz indirilebilirsiniz.

Final Shot daha fazla bilgi için http://finalshot.netmarble.com/tr

Final Shot hemen indirmek için http://buff.ac/4cM5

Sonrası Final Shot, Mobil Oyun Severlerle Buluşuyor! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER