HTC One A9s Kullanıcılarıyla Buluşuyor!

0
23

1472726986_HTC_One_A9s_Siyah_2

Mobil ve sanal gerçeklik teknolojisinin yenilikçi şirketi HTC, ödüllü HTC OneTM ailesinin en yeni ve göz alıcı akıllı telefonu olan HTC One A9s’i bugün tanıttı. HTC’nin ikonik tasarım kökenlerinden ve teknolojik inovasyonlarından yararlanan One A9s, kusursuz tasarımı ve kaliteyi uygun bir fiyatla sunmak için geliştirildi.

HTC One A9s, ikonik tasarım detayları ve olağanüstü özellikleriyle sektörde çok sayıda ödüle layık görülen HTC One ailesinin geleneğini sürdürüyor. HTC One A9s, ilhamını doğadan alan ve kusursuz bir şekilde ışıl ışıl parıldayan çift yüzeyli metal gövdeyle sunuluyor. Parlak kenarları, 5 inçlik ekranı rahat bir şekilde avucunuza yerleştirirken elmas kesimli düğmeleri ve açma/kapama düğmesinin ince işçiliği her detaya gösterilen özeni vurguluyor. Yalnızca güzel olmakla kalmayan HTC One A9s, uzun kullanım ömrü için yüzlerce saat boyunca yapılan sert dayanıklılık testlerinin yanı sıra, yüzlerce düşme ve çizilme testinden geçecek kadar da sağlam.

“HTC One A9s ile, incelikle işlenmiş tam metal bir telefonu çok daha geniş bir kitleye sunmak için uzun zamandır yaptığımız çalışmaları yansıtıyoruz” diyen HTC Akıllı Telefon ve Ağa Bağlı Cihazlar İş Kolu Başkanı Chialin Chang, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Zarafet ve güvenilirlik, muhteşem metal tasarım ve güçlü özelliklerin tümü One A9s’de bir araya geliyor ve tüm bunlar doğadan esinlenmiş ve modern yaşam için üretilmiş eşsiz ve kişisel bir paket içinde sunuluyor.”

Anında erişim parmaklarınızın ucunda

HTC One A9s değerli verilerinizi korurken sadece basit bir dokunuş ile açılıyor. HD ekranın hemen altında yer alan ultra hızlı parmak izi sensörü parmak izini hemen her açıdan kolaylıkla tanıyor. Parmak izi, aynı zamanda akıllı telefonunuzun güvenliğini, gizliliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmaya yönelik güçlü bir uygulama olan HTC Boost+ ile korunan uygulamaları kolaylıkla açan bir anahtar vazifesi de görüyor.

Daha fazla kontrole ve özgürlüğe kavuşun

HTC Boost+, kaynakları dinamik olarak ihtiyaç duyulan yerlere yönlendirip uygulamalar arasında geçişi yumuşatırken arka plandaki uygulamaların gereksiz pil tüketimini de azaltarak telefonunuzu her zaman mükemmel durumda tutuyor. Boost+, aynı zamanda geçici dosyaları silebiliyor ve bir süredir kullanmadığınız uygulamalar hakkında size hatırlatmalar yapabiliyor. Bu uygulama, HTC One A9s’inizin satın aldıktan çok sonra dahi en iyi performansla çalışmasını sağlıyor.

Telefonunuzun sadece ilk günkü gibi çalışmakla kalmayıp sizin gibi çalışmasını da istemeniz çok normal. HTC One A9s, telefonunuzun da sizin kadar eşsiz olması için cihazınızı kişiselleştirmenize imkan veriyor. HTC Freestyle Layout, sizi sıkıcı ekran düzeninden kurtararak yaratıcı olmanızı sağlıyor. İkonları, etiketleri ve widget’ları dilediğiniz yere sürükleyebilirsiniz. Bunları klasörlere ayırın, üst üste koyun, gruplandırın ve daha fazlasını yapın. Hatta, etiketleri uygulamalara bağlayabilir ve ekrandaki ikonlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Bu sizin ekranınız; dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hayata dair anları yakalayın

Bir akıllı telefonda çok az şey kameralarının kalitesi kadar önemlidir. Bu kameralar, paylaşmak ve ebediyen saklamak için hatıralarınızı, hayatın coşkusunu ve özel anları kaydederler. İşte bu nedenle, HTC One A9s, keskin, net fotoğraflar için otomatik odaklamalı olağanüstü bir 13MP ana kameraya sahip. BSI Sensörü ile loş ışıkta dahi detayları yakalayacak, Pro modunda RAW kayıt ile düzenleme konusunda gelişmiş kontrol imkanına sahip olacaksınız.

HTC One A9s’in 5MP ön kamerası mükemmel selfieleri kolaylaştırıyor. Dilerseniz Sesli Selfie ile sadece sesli komut vererek selfieler çekebilir ya da Otomatik Selfie’yi kullanarak tek bir gülümseme ile kendi çekimlerinizi yapabilirsiniz. Hatta, Canlı Makyaj ile çekim öncesinde cilt tonunuzu pürüzsüzleştirebilir, kendinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Anılarınızı ebediyen kaydetme, bulma ve paylaşma becerisine ancak harika bir kamera sahip olabilir. HTC One A9s, bu ihtiyaca en iyi şekilde yanıt veriyor. Üstelik Google Fotoğraflar ile tüm fotoğraflarınız için sınırsız ve ücretsiz saklama imkanını sunuyor1. Tüm fotoğraf ve videolarınız kolay erişim için bulutta saklandığından, telefonunuzda saklama alanı kalmamasından endişe etmeniz de gerekmeyecek. Ayrıca, arama fonksiyonu ile her fotoğrafı hızlı ve kolay şekilde bulabilirsiniz; yüz, konum, obje ve temalara göre fotoğrafların yerini belirleyebilir veya anahtar kelimelerle fotoğrafları manuel olarak arayabilirsiniz.

Doğadan esinlenen ve modern yaşam için tasarlanan HTC One A9s, her ihtiyacınızı karşılayacak özellikleri ve gücüyle olağanüstü bir akıllı telefon. HTC One A9s, çok yakında tüm Türkiye’de satışa sunulacak. Daha fazla bilgi ve detaylı teknik bilgi için, lütfen htc.com adresini ziyaret ediniz.

Sonrası HTC One A9s Kullanıcılarıyla Buluşuyor! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER