iPhone 8’de iris tarayıcı olabilir

0
12

iPhone 8'de iris tarayıcı olabilir

Gelecek nesil iPhone hakkındaki raporlara bir yenisi daha eklendi.

Bu aralar ortalıkta iPhone 8 spekülasyonları cirit atıyor. Gelecek sene çıkacak olan, sözde adı iPhone 8 olan (Belki başka isimde de gelebilir) telefon için ilginç iddialar var. Dün yayınladığımız haberimizde bazı detayları paylaşmıştık, şimdi de elimizde taptaze başka bir rapor var.

Çinli MoneyDJ sitesinin makalesine göre iPhone 8'de iris tarayıcı olabilir. Pazar gözlemcileri tarafından Xintec isimli şirketten bahsedilmiş. Bu şirketin gelecek sene iri tarayıcı yongalarını üreteceği belirtiliyor. Tabii ki sonuç olarak tarayıcı üniteler de iPhone 8'de kullanılacak. İris tarayıcı dışında OLED ekran, ikonik home tuşunun yazılımsal olması, parmak izi tarayıcının da ekrana dahil edilmesi, paket sistem çözümü, daha yüksek kapasiteli yeni pil teknolojisi, iPhone 8'de olması beklenen özellikler.

Apple'ın iPhone 8 planları deşifre olmaya başladı!

Eğer şimdiye kadar söylenenler doğru çıkarsa iPhone 8, iPhone serisinde gerçek bir devrim yapabilir. Bu arada iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Belki başka bir model olarak iPhone 7 Pro veya iPhone 6SE de olabilir), 7 Eylül'de resmen tanıtılacak. Apple'ın basın etkinliğinde ayrıca Apple Watch 2 ve yeni MacBook'ların da duyurulması bekleniyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER