Dünyanın En İyi Wolfteam Takımı Deadlyshooters Oldu!

0
17

1472630974_Wolfteam15

27-28 Ağustos 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı Wolfteam Şampiyona Finali’nin kazananı Deadlyshooters oldu.

Ülkemizdeki en yüksek ödül havuzuna sahip olan Wolfteam Şampiyonası’nın finalinde, e-sporun en başarılı takımlarından Deadlyshooters, Dark Passage, Crew Gaming ve Ayyıldız birincilik için yarıştı. Bu dört e-spor takımı arasından finale Deadlyshooters ile Dark Passage takımları çıktı. Final maçında Dark Passage’ı 9-7 skor ile elemeyi başaran Deadlyshooters geleneklerini bozmadı. Şampiyonayı lider konumda bitiren Deadlyshooters takımı 50 bin lira para ödülü alırken, ikinci olan Dark Passage ise 25 bin lira para ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin en büyük ve en heyecanlı turnuva finaline sahne olan Wolfteam Şampiyonası ile ilgili konuşan Netmarble CEO’su Barış Özistek turnuva sonunda şampiyon olan Wolfteam takımının dünya şampiyonu olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti ve “6 senedir arkadaşlık bağlarını güçlendiren ve aynı zamanda heyecan dolu karşılaşmaların yaşandığı Wolfteam için 100’ün üzerinde çalışanımızla beraber hep en iyi içeriği yaratmaya çalışıyoruz. Bu yolda, Wolfteam’i popüler kılan ve bize turnuva heyecanını yaşatan oyuncularımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

1472630992_Wolfteam9

Sonrası Dünyanın En İyi Wolfteam Takımı Deadlyshooters Oldu! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER