IFA 2016: Beko, Barcelona temalı buzdolabını tanıttı

0
11

IFA 2016: Beko, Barcelona temalı buzdolabını tanıttı

Beko, 2 – 7 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek olan IFA 2016 öncesinde yeni ürünlerini duyurdu. Barcelona temalı buzdolabı dikkat çekti.

Dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarlarından biri olan ve 2-7 Eylül tarihleri arasında Almanya'nın Berlin şehrinde düzenlenen IFA Fuarı'nda, fuarın en büyük ve özel tasarımlı stant alanlarından birine sahip olan Beko, en yeni 251 adet ürününü tüketicilerle buluşturuyor. Dünyada 100'den fazlada ülkede tüketicilerle buluşan Beko, küresel trendler ışığında yeni teknoloji ve ürünlerini geliştiriyor.

Beko'dan FC Barcelona Temalı Buzdolabı

Tüketicilerin yaşamları için zaman yaratan Beko, spor aracılığı ile toplumsal gelişimi destekliyor. Beko'nun dinamik ve değişime öncülük eden gücü ile aynı ruhu sergileyen FC Barcelona işbirliği ile de 'Bugün için yenilik' çatısı altında IFA'da bir ilke imza atıldı. Beko ve FC Barcelona global birlikteliklerini, ortak markalı yeni buzdolabı ile taçlandırdı. FC Barcelona ile iki kez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan Eric Abidal, yakında İspanya'da pazara sunulacak FC Barcelona temalı yeni buzdolaplarını Arçelik A.Ş. Türkiye'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer ile birlikte ilk kez medyaya tanıttı.

Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu, "Global markamız Beko, Avrupa'da solo beyaz eşya pazarında lider konumunda. Avrupa'daki güçlü konumumuzu korurken, Asya Pasifik ve Amerika gibi yeni pazarlara giriş yapıyoruz. Asya Pasifik'te iddialı hedeflerimiz var. İpek Yolu'nu Beko Yolu'na dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Beko ile faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda ilk üç içinde yer almayı hedefliyoruz" dedi.

"Tüketicilerimizin Yanındayız"

'Bugün için yenilik' konsepti ile hayata geçirdiği ürünlerle 'Tüketicilerimizin Yanındayız" diyen Beko'nun bu felsefesinin üç ana odağı bulunuyor. Beko, tüketicilerin akıllı çözümlerle buluşması, sosyal hayata zaman ayırmaları, çevre dostu ürünlerle geleceğe sahip çıkmaları için 'Yanındayız' mesajının altını çiziyor.

Arçelik A.Ş. Türkiye'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, "Beko, bu yıl tanıttığı global kampanyası 'Yanınızdayız' ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran çözümler geliştiriyor. Odak noktamız, müşterilerimizin yaşamını daha iyi hale getirmek. Bunu yenilikçi teknolojiler ile yapıyoruz. Verimli ve esnek ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz tüketicilerimizin günlük yaşamlarının bir parçası. Bu açıdan bir markadan çok daha fazlasıyız. Hedefimiz bu ortaklığı sağlamlaştırmak ve tüketicilerimiz ile olan duygusal bağımızı daha da güçlendirmek" dedi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER