Sony’nin EXTRA BASS Yelpazesine Yeni Ürünler Ekleniyor

0
49

1472730650_MDR_XB70BT_group_std_Large

Sony, EXTRA BASS™ ses ürünleri yelpazesine eklediği etkileyici, MDR-XB50BS ve MDR-XB70BT Klar ile, bu yıl IFA’da bas sesleri daha da yukarı taşıyor. Yeni EXTRA BASS yelpazesi, sizi ve arkadaşlarınızı harekete geçirmek için, Elektronik Dans Müziği (EDM) parçalarından ünlü bas dizilimlerine odaklanan birçok ürün sunuyor.

Son 10 yılda popülaritesini arttıran tek müzik türü olan, EDM sadece dünyanın dört bir yanındaki müzik listelerinde hakimiyetini kurmakla kalmadı, aynı zamanda birçok müzikseverin kalbini de kazandı. Günümüzün pop kültür hareketi, aynı zamanda türler arası müzikal iş birlikleri ve EDM’den ilham alan filmler gibi güçlü EDM etkileriyle de etkili bir biçimde şekilleniyor.

1472730652_MDR_XB50BS_Blue_C_Large

Mevcut EXTRA BASS kulaklıklarına (MDR-XB650BT, MDR-XB50AP, MDR-XB70AP) katılan heyecan verici ürünler şunlar:

MDR-XB50BS EXTRA BASS Kablosuz Kulak İçi Spor Kulaklık

Yeni egzersiz arkadaşınız ile tanışın: yeni MDR-XB50BS EXTRA BASS Kablosuz Kulak İçi Spor Kulaklık. Egzersiz sırasında derin ve etkili vuruşları tercih eden spor salonu müdavimlerini hedefleyen bu kulaklık, spor performansınızı iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz ekstra bas ve motivasyonu veren en uyumlu tempoyu sunan (dakikada 120 ila 140 vuruş) EDM’i çalmak için çok uygun bir seçim.

1472730650_MDR_XB70BT_B_cw_Large

Kavisli desteklere sahip MDR-XB50BS, egzersiz sırasında kulaklarınıza sağlam şekilde oturarak kablosuz özgürlük sağlıyor ve IPX sıçrama koruması ile çiseleyen yağmurda dahi takıp koşuya çıkmanıza imkan veriyor. Bu özellikler, egzersizleriniz ne kadar güçlü veya yoğun olursa olsun dans partisini de yanınızda görebilmeniz anlamına geliyor. Kulaklığın 8.5 saat pil ömrüne sahip olması, egzersizlerinizden sonra dahi yüksek kaliteli kablosuz müziğe bağlanabilmeniz ve aramalar yapabilmenizi sağlıyor.

1472730650_MDR_XB50BS_group_std_Mid

MDR-XB70BT EXTRA BASS Kulak İçi Kablosuz Kulaklık

Her zaman dışarıdasınız; ama ses kalitesinden taviz vermek istemiyor musunuz? Esnek ve rahat boyun arkası tarzı ile MDR-XB70BT, elektronik dans müziğini her yerde dinlemek için bire bir. Bu ince ve hafif kulaklık, derin, güçlü ve ritmik sesler sunarken billur gibi net ve hassas sesi de güvence alına alıyor. MDR-XB70BT, aynı zamanda sahip olduğu dahili mikrofon ve HD Ses desteği ile dışarıdayken de net sesler vererek eller serbest çağrılar yapabilmenize imkan veriyor.

1472730653_MDR_XB70BT_Black_A_Large

Etkili, derin ve ritmik basları her arzulayışınızda, sizin için de mutlaka bir EXTRA BASS kulaklık var. Yalnızca ritmin başlamasını bekleyin.

EXTRA BASS yelpazesinin yeni üyeleri, Ekim 2016’dan itibaren temin edilebilecek.

Teknik Özellikler

Model MDR-XB50BS MDR-XB70BT
Renkler
Genel
Sürücü Ünitesi 12mm Dinamik Sürücü Üniteleri
Mıknatıs Neodymium
Frekans Tepkisi 4Hz-24,000Hz
Ağırlık (Yaklaşık) 22g (kavisli destekler hariç) 43g
Sıçrama Koruması IPX4
Aksesuarlar Micro-USB Kablosu;

Uzun Hibrit Silikon Kulaklık Başlıkları (4 boyut); Kavisli Destekler (3 boyut)

Micro-USB Kablosu;

Hibrit Silikon Kulaklık Başlıkları (4 boyut); Klip

Oynat/Beklet/Ses kontrolü 3 Düğmeli Kumanda
Dahili Mikrofon Var
Pil DC3.7V : Dahili Litum-iyon şarj edilebilir pil
Pil Şarj Yöntemi USB
Pil Ömrü (Maks. Sürekli Müzik Çalma) 8.5h 9h
Bluetooth
Bluetooth® Teknolojisi 4.1 Sürümü
NFC™ Tek Dokunuş Dinleme Var
Ara Yüz A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Desteklenen Ses Formatları SBC, AAC

Sonrası Sony’nin EXTRA BASS Yelpazesine Yeni Ürünler Ekleniyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER