ZTE AXON 7 Serisinin Üst Düzey Ses Kalitesine IFA 2016’da Ödül

0
9

1472826448_AXON_7_2

Sahip olduğu özel Dolby Atmos 7.1 çevresel ses teknolojisi ile eşsiz ses deneyimi sunan ZTE AXON 7 serisi, IFA 2016’da “Akıllı Telefonlarda Ses Alanında Çığır Açan Yenilik” ödülünü aldı.

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden ZTE’nin üst düzey AXON 7 serisi, IFA 2016’da verilen IFA 2016 Ürün ve Teknik Yenilik Ödülleri’nde “Akıllı Telefonlarda Ses Alanında Çığır Açan Yenilik” ödülünü aldı.

ZTE Mobile Devices CEO’su Adam Zeng “Bu ödülü tekrardan AXON 7 serisi ile almaktan dolayı çok mutluyuz. Yaptığımız pazar araştırmalarına göre akıllı telefonlarda ses kalitesi tüketiciler için büyük önem taşıyor. Biz de AXON 7 serisinde üstün ses kalitesiyle fark yarattık.” şeklinde konuştu.

ZTE AXON 7 serisi üst düzey bir akıllı telefonda olması gereken şık tasarım, kullanımı kolay kamera, kaliteli ekran gibi birçok üstün özelliği bünyesinde barındırıyor. Ses kalitesi söz konusu olduğunda ise, AXON 7 serisi ZTE’nin içlerinde Golden Ears Consevatory of Music’ten profesörler ve diğer uzmanlarla yürttüğü çalışmaların sonucu olarak eşsiz bir performans sunuyor. AXON 7 ve AXON 7 Mini modellerinin her ikisi de Hi-Fi ses işlemcisine, ön tarafta yer alan büyük hoparlörlere ve Dolby Atmos 7.1 çevresel ses teknolojisine sahip.

Sonrası ZTE AXON 7 Serisinin Üst Düzey Ses Kalitesine IFA 2016’da Ödül Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER