SpaceX roketini uzaylılar patlattı!

0
21

SpaceX roketini uzaylılar patlattı!

UFO avcılarının yeni iddiası ortalığı karıştırdı. İşin içinde uzaylıların olduğunu düşünenler var.

Geçtiğimiz hafta Falcon 9 roketinin fırlatma rampasında patlaması gündeme damga vurdu. Ayrıca roket Facebook'un Afrika kıtası için kullanmayı planladığı 200 milyon dolar değerinde uydu taşıyordu, uydu da roketle birlikte havaya uçtu.

Patlamayla birlikte özel sektörde uzay programının güvenirliliği yeniden tartışma konusu olurken, olayla ilgili soruşturma da başladı. Fakat UFO avcıları ise işin içinde uzaylıların olduğunu iddia ediyor. Komplo teorisyenleri kanıt olarak da patlama anında roketin üzerinden geçen cismin olduğunu ileri sürdüler. Hesapta cisim yani UFO geçerken lazerle roketi ateş topuna çevirdi!

Cismin gerçekte kuş olduğu söylense de, bir uzaylı avcısı videodaki cismin veya nesnenin hızlı şekilde gittiğini, kuşların süpersonik hızda hareket edemeyeceğini söylüyor. Diğer yandan internetteki yorumlarda kamera kaydındaki bir bozukluktan dolayı uçan bir cisim varmış gibi göründüğünü, uçak, drone veya başka bir şey olduğunu ama UFO'la alakası olmadığını belirten birçok kişi var.

Videoyu sizin yorumlarınıza bırakıyoruz. Eğer oynatıcıda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Youtube linkine tıklayabilirsiniz. İyi seyirler.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER