Apple, iPhone 7’de yeni LED flaş çözümü kullanıyor

0
10

Apple, iPhone 7'de yeni LED flaş çözümü kullanıyor

Ünlü analistin açıklamaları dikkat çekti. iPhone 7 hakkındaki son detaylar…

Beklenen yeni bir telefonun çıkmasına yakın spekülasyonların sayısında artış olur, bu genel kural değişmedi. Şimdi iPhone 7 için de geçerli. Yarın yeni iPhone'lar görücüye çıkacak, fakat söylentiler, tahminler ve yorumlar kesilmedi.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle KGI Securities'ten ünlü analist Ming-Chi Kuo'nu raporunu paylaşmıştık. Verilen bilgilerde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın kamerası hakkında da bir takım detaylar vardı. 4 LED flaş raporda bahsedilen özelliklerden biriydi. Şimdi ise isimsiz endüstri kaynağı 4 LED flaşın olduğunu bir kere daha yineledi. Kaynak 2 soğuk ve 2 sıcak flaşın olduğunu belirtti, yeni iPhone'ların düşük ışıklı ortamlarda ve gece çekimlerinde oldukça yetenekli olacağını vurguladı.

iPhone 7'nin özelliğini Tim Cook açıkladı!

Her ne kadar iPhone 7 hakkında konuşuyor olsak da, birçok analist ve pazar gözlemcisi, radikal tasarım ve donanım değişikliklerinin ise 2017'de çıkacak olan iPhone 8'de yer alacağını belirtiyor. SiP çözümü, OLED ekran, yeni pil teknolojisi gibi birçok alanda iPhone 8'in, seride devrim yapması bekleniyor. Gelecek sene iPhone'un 10. yılı olması da diğer faktörlerden biri.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER