Daniel Craig’e 2 yeni Bond filmi için servet teklif edildi!

0
10

Daniel Craig'e 2 yeni Bond filmi için servet teklif edildi!

Craig istemiyor, ama yapımcılar direniyor.

Sinema tarihinin en uzun soluklu serilerinden James Bond, mola vermeye niyetli değil ve 25. Bond filmi için çalışmalar çoktan başladı. Hatta sonrası da şimdiden düşünülüyor. Belirsiz olan ve yetkilileri kara kara düşündüren şey ise, Bond rolünde kimin olacağı…

Son dönem Bond filmlerinde "Sarışın Bond" olarak Daniel Craig'i izlemiştik. Craig'in Bond olacağı ilk duyurulduğunda, "Hadi canım, sarışın Bond mu olur, o film tutmaz" tepkileri gelmişti. Filmler gösterime girdiğinde ise tepkilerin tam tersi oldu ve tarihin en iyi gişe hasılatlarına ulaşan Bond filmleriyle karşılaştık.

Craig, bir süre önce verdiği röportajda, "artık Bond olmak istemediğini, bu film için yoğun tempoda çalışmaktan sıkıldığını ve ölse de geri dönmeyeceğini" dile getirmişti. Bu röportajın ardından yapımcılar boş durmadı tabii. Craig'e 2 film için yaklaşık 100 milyon dolar teklif edildi, ama olumlu yanıt alınamadı.

Ve şimdi…

Movieweb'te yer verilen haberde, Sony'nin teklif yükselttiği iddia edildi. İddiaya göre Sony Pictures, Daniel Craig'in 2 Bond filminde daha oynaması için aktöre 150 milyon dolar teklif etti. Yetkililer, Craig'in Bond olmaması durumunda serinin gidişatının olumsuz yönde etkileneceğini düşünüyor. Öte yandan Bond rolü için Tom Hiddleston, Idris Elba ve Michael Fassbender gibi aktörlerle görüşüldüğü ve uzun soluklu olarak yeni biriyle yola devam edilebileceği de konuşuluyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER