Hardware Plus Eylül 2016 Sayısı Bayilerde

0
18

hardware-plus-eylul-2016-sayisi-video-kapak

Teknoloji satın alma rehberiniz Hardware Plus’ın Eylül 2016 sayısı bayilerde. 41. sayımızda neler var bu yazımızda derledik.

Bu sayımızda kapağımızda ülkemiz sanayisinin medar-ı iftiharlarından Vestel’in ürettiği ve tüm dünyayla yarışan televizyonları var. Vestel’in öne çıkan ürün ve teknolojileri bu sayfalarda sizleri bekliyor.

Akıllı telefon pazarı sürekli şekil değişiyor ve gelişiyor. Yeni oyuncular ve eski liderlerin yarışında en çok telefonu kim satıyor, ne kadar satıyor dosya konumuzda bulabilirsiniz.

Windows en çok kullanılan masaüstü işletim sistemi durumunda. Windows 10 için sunulan yıldönümü güncelleştirmesi hem işletim sistemini iyileştiriyor hem de yeni özellikler katıyor. En önemli farkları bu sayımızda sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Yine, yeniden Pokemon go

Pokemon Go çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Pokemon Go’dan keyfi almanızı sağlayacak ve daha uzun süre oynayabilmenizi sağlayacak araç gereçleri sizin için derledik.

Gamescom dünyadaki en önemli oyun etkinliklerinden bir tanesi. Fuardan gözümüze çarpanlar bu sayımızda.

Thunderbolt 3.0, USB C formunda geldi ve hayatımızı daha bağlanılabilir hale getirdi. Bu teknolojinin sundukları ve neden USB C formunda karar kılındığını merak ediyorsanız yazımızı kaçırmayın.

Nesnelerin interneti ve endüstri 4.0 hayatımızın bir parçası. Şu an bulunduğumuz nokta ve birkaç adım sonrası için bizleri neler bekliyor, bu sayımızda karşınızda.

Bolca ürün inceleme

Bu sayıdaki inceleme ürünlerimiz arasında Xiaomi mi5 akıllı telefon, Asus GTX 1060 ekran kartı, iki adet her zevke hitap edecek renklerle gelen Sony kulaklık, Casper Excalibur dizüstü bilgisayar, MSI GTX 1080 ekran kartı, Dell’in en yeni XPS modeli XPS 15, Lenovo Yoga 900, Logitech G920, ve X Box’ın son sürümü Xbox One S mevcut.

Hardware Plus dijital ortamda

Hardware Plus’un Eylül 2016 sayısını bayilerde, dijital halini ise android ve iOS uygulamalarımızda, Turkcell Dergilik’te ve Samsung S Mag’de bulabilirsiniz.

  • Hardware Plus Android uygulaması
  • Hardware Plus iOS uygulaması

Bir sonraki sayımızda görüşmek dileğiyle, keyifle okumanızı umuyoruz.

Sonrası Hardware Plus Eylül 2016 Sayısı Bayilerde Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER