iPhone 7 etkinliği nasıl izlenir?

0
14

iPhone 7 etkinliği nasıl izlenir?

Çarşamba günü Apple ile randevunuz var.

Sızıntılara ve gelen bilgilere bakacak olursak, iPhone 7 seride köklü bir değişiklik yapmayacak. Daha önce sizlere belirttiğim gibi Apple, birçok yeniliği iPhone 8'e saklamış görünüyor. En azından raporlar, pazar gözlemcilerinin ve analistlerin düşünceleri bu şekilde.

Sonuç ne olursa olsun bu senenin en çok beklenen cihazlarından birisi iPhone 7. Yeni iPhone'lar San Francisco'da Bill Graham Civic Auditorium'da gerçekleşecek etkinlikle birlikte tanıtılacak. Apple etkinliği canlı olarak yayınlayacak, hatta Apple.com adresinden etkinliği takvimize ekleyebilirsiniz.

Canlı yayını Windows 10'lu bilgisayarda, Mac'te ve iOS cihazlarda izleyebilirsiniz. Mac için OS X10.8.5 ve sonraki sürümle birlikte Safari 6.0.5 ve daha yeni sürümü gereiyor. PC kullanıcıları başta belirttiğim gibi Windows 10 ve Microsoft Edge ile etkinliğe dahil olabilir. iOS cihazlarda izlemek içinse iOS 7 ve üstü sürüm lazım. Yazılım versiyonu 6.2 ve daha yenisi olan 2. ve 3. nesil Apple TV'ler ve yeni jenerasyon Apple TV ile de iPhone 7'lerin tanıtımını canlı canlı görebilirsiniz.

Tabii ki TeknoKulis ekibi olarak, iPhone 7'deki gelişmeleri an an sizlere aktaracağız. Canlı blogumuz üstünden neler olduğunu sizlere sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER