Yeni iPhone’lara Apple Pencil Desteği Geliyor!

0
13

apple-pencil

Apple’ın 7 Eylül’de gerçekleştireceği özel etkinliğe saatler kala yeni iPhone’ların Apple Pencil’ı destekleyeceği açıklandı.

Daring Fireball isimli bir blog sitesinde yayınlanan bazı bilgilere göre, Tim Cook bugün yapılan bir röportaj esnasında yeni iPhone‘ların Apple Pencil‘ı destekleyeceğini açıkladı. Röportajın devamında Samsung üretimi Stylus kalemin teknolojik olarak hiçbir şey ifade etmediğini, ancak kullanıcıların Apple Pencil ile iPhone ve iPad‘lerinde harikalar yaratabileceğini vurguladı. Görünen o ki iPhone 7‘de Apple Pencil‘ı kullanmak istiyorsak 99$ gibi bir fiyat etiketini gözden çıkarmamız gerekecek. Tabii Apple bu kalemi kutu içeriğine eklemezse, pek sanmıyorum. Aksesuar konusunda Mac bilgisayarlarından tüm portları kaldıran bir firma bunu kesinlikle yapmayacaktır.

Her şey için yarın sabahı bekleyip göreceğiz. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sonrası Yeni iPhone’lara Apple Pencil Desteği Geliyor! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER