MACFit Artık Mobilde!

0
33

mac1

Spora bahane kabul etmeyen MACFit, iOS ve Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilen MACFit Mobile uygulamasını kullanıma sundu.

Kişisel ihtiyaçlara göre 3 farklı ana kategori altında – inceleme, sıkılaşma ve güçlenme – uzman eğitmenlerin hazırladığı videolar yardımıyla antrenman programlarının hazırlanabildiği uygulama spora dair tüm içerikleri kullanıcıya sunuyor. Antrenmanların kişiselleştirilmesi noktasında ise kullanıcının egzersiz notları, takvimi, vücut ağırlığı ve en yüksek skorlarının kayıt edilmesi büyük rol oynuyor.

Kullanıcı belirlediği hedefe göre antrenmanlarını planlarken gelişimini karşılaştırmalı tablolar yardımı ile profiline ekleyip, takip edebiliyor. Ölçülebilen performans ve hedefler kullanıcının motivasyonunu artırmasına yardımcı oluyor. MACFit’in en güncel antrenman trendlerini, beslenme tüyolarını ve sportif hayat tarzı ile ilgili tüm detayları kendi uzmanlığı ile kullanıcılara aktardığı FitBlog da MACFit Mobile’da yer alıyor.

Hem MACFit üyelerinin hem de MACFit üyeliği bulunmayan tüm kullanıcılara açık olan ücretsiz uygulama, spor tutkunlarının oldukça işine yarayacak. Spora bahanesi olmayan herkesin ayrılmaz bir parçası olacak olan MACFit Mobile, IOS ve Android cihazlardan indirilerek kullanıcılarıyla buluşmaya hazır.

1473332355_macfit_app_keyvisual_1

Sonrası MACFit Artık Mobilde! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER