SoulKing’e Büyük Güncelleme Geliyor

0
11

1473316996_soulking_image

Netmarble tarafından geliştirilen ve yayımlanan mobil rol yapma oyunu SoulKing’e büyük bir güncelleme geliyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble, mobil RPG oyunu Soulking’de Hikaye Modu’na eklediği bölüm 5 ile beraber kullanıcı tecrübesini de geliştiren güncellemesini oyuncularıyla buluşturuyor. Soulking, son güncellemesi şerefine düzenlediği çekiliş etkinlikleri ile oyunu daha keyifli hale getirerek, hem mevcut hem de yeni oyuncuları için hediyeler sunuyor.

SoulKing, Hikaye Modu’nda yer alan bölüm 5’i saray içerisinde açarak, Kolezyum ve Lonca Baş Düşman Savaşı gibi zengin hikayelere dayanan çeşitli içerikler sunuyor. Eklenen yeni Kahraman Envanteri özelliği sayesinde oyuncular elde ettikleri kahramanları daha etkin bir şekilde yönetebiliyor.

SoulKing, yetenek önizleme özelliğini de geliştirererek, oyuncularına bir zindana veya dövüşe girmeden önce karakterlerinde bulunan yeteneklerini gösteriyor ve yetenek ve strateji tabanlı oynanışı güçlendiriyor. Bunların yanı sıra, önemli SoulKing kahramanlarının lider etkileri artarken, oyuncular istedikleri zaman Sonsuzluk Kulesi’nde tekrar savaşabiliyor.

Bir önceki güncellemesinde Lonca Baş Düşman Savaşı ile Limit Aşımı adlı yeni bir özellik ekleyen SoulKing, düzenli güncellemeler sayesinde hem mevcut hem de yeni oyuncuları için oyunun daha keyifli olacağını vaat ediyor.

SoulKing, ayrıca yeni güncellemesine özel düzenlediği 7 Günlük Konser etkinliği ile 15Eylül’e kadar giriş yapan tüm oyunculara hediyeler verecek. Bir diğer etkinlikte ise, Macera Modu’nu keşfeden oyunculara TP’yi iki katına çıkaran Enerjik Köpek hediye edilecek.

Netmarble Games’in bir alt şirketi olan FunnyPaw tarafından geliştirilen SoulKing, oyun içi satın alma seçenekleriyle tüm dünyada Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Sonrası SoulKing’e Büyük Güncelleme Geliyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER