OnePlus, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile dalga geçti

0
23

OnePlus, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile dalga geçti

Kulaklık girişi ve roket bilimi bir araya gelebilir mi?

Apple'ın yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, yakın zamanda satışa sunulacak. Cihazlar hakkında bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Apple, beklenildiği üzere cihazların tasarım hatlarında radikal değişikliklere gitmedi. OIS özellikli kamera, suya ve toza karşı dayanıklılık gibi özellikler lanse eden firma, öte yandan 3.5mm kulaklık girişine de elveda dedi. Bunun yerine hem kablosuz kulaklık hem de dönüştürücülü ara kabloyu tanıttı. İşte ne olduysa burada oldu. Bu ek kablo, birçok kullanıcı için "bir fazlalık" olarak görülürken, "Ne gerek vardı buna?" yorumları da yapılıyor.

Bilirsiniz, bazı ürünlere karşı büyük beklentiler var ise ve ardından hayal kırıklıkları yaşanabiliyorsa, rakip firmalar da hemen harekete geçebiliyor. Geçmişte esneyen iPhone'larla ilgili birçok rakip firmanın paylaşımları olmuştu. Görünüşe göre şimdi de OnePlus sahneye çıktı.

Resmi Facebook hesabında OnePlus 3'ün görselini paylaşan firma, OnePlus 3'te 3.5mm kulaklık girişinin olduğunu ve roket bilimine ihtiyaç olmadığını belirterek bir nevi Apple'a göndermede bulundu.

Peki siz ne dersiniz? Apple'ın bu hareketi sizce doğru mu?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER