Vodafone, Venus V3 5010 Kampanyasını Duyurdu

0
111

1473408797_gorsel

Vodafone, “Akıl Almaz” cihaz platformunun ilk fırsatını Vestel Venus V3 5010’u ayda 1 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunarak duyurdu.

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, kullanıcılara akıllı cihazlarını seçerken, öderken ve kullanırken her aşamada sunduğu tüm kolaylıkları şimdi yepyeni “Akıl Almaz” cihaz platformunda birleştiriyor.

Vodafone, “Akıl Almaz” cihaz platformu kapsamındaki fiyat avantajlı yeni kampanyası ile herkesi 1 TL’den başlayan taksitlerle bütçeleri sarsmadan 4.5G uyumlu bir akıllı telefon sahibi yapmaya davet ediyor. “Akıl Almaz” akıllı cihaz dünyasının ilk fırsatını büyük bir işbirliğiyle başlatan Vodafone, bu doğrultuda Türkiye’nin yerli akıllı telefonu 4.5G uyumlu Vestel Venus V3 5010’u ayda sadece 1 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunuyor. Ayrıca cihaz, ilk defa akıllı telefon sahibi olacak olanlara özel ekstra indirimli kampanyası ile Vodafone’un “Akıl Almaz” fırsatları arasında yerini alıyor.

4.5G uyumlu, Venus V3 5010, 5 inç boyutundaki geniş ekranı, ince ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. 4 çekirdekli Qualcomm işlemcisi ile üstün bir akıllı telefon deneyimi sunan ürün, çizilmelere karşı dayanıklı olarak üretilen Gorilla Glass 3 ekran teknolojisine sahip. Ayrıca 8 MP (arka) ve 5 MP (ön) kamerasıyla kullanıcıların her anı yakalamasını sağlıyor. Vestel Venus serisinin en son üyesi olan V3 5010’a sahip olmak isteyen Vodafone aboneleri tüm bunların yanı sıra birçok ek hizmet ve çözümden de yararlanabilecek.

1473408789_vodafone_t__rkiye___cra_kurulu_ba__kan_yard__mc__s___ender_buruk

Sonrası Vodafone, Venus V3 5010 Kampanyasını Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER