iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye fiyatları

0
30

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Türkiye fiyatları

Yeni nesil iPhone'lar için sipariş ilanları verilmeye başlandı.

Apple, yeni nesil iPhone'larının fiyatını tanıtımda açıkladı. iPhone 7'nin 649 dolar, iPhone 7 Plus'ın ise 769 dolardan başlayan fiyatlarla satılacağını öğrenmiştik. Bununla birlikte 16 Eylül'den itibaren yeni iPhone'ların satılacağı ülkeler ve fiyatları da belli oldu. Listeye buradan da ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 ve 7 Plus ilk aşamada ülkemizde resmen satışa çıkmış değil. Apple Türkiye sitesinde "Yakında" ibaresi yer alıyor, tahminen ekim ayında çıkacaktır. Fakat ülkemizde birkaç online perakende ve satış sitesinde yeni iPhone'ların fiyatları listelendi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın öne çıkan özellikleri

Mesela online bir satış sitesinde ön sipariş için verilen ilanda 32 GB'lık iPhone 7, 3399 TL'den, iPhone 7 Plus'ın 32 GB'lık modeli ise 3899 TL'den listelenmiş. Fakat fiyatlar siteden siteye ve verilen kişisel satış ilanlarında farklılık gösteriyor. Başka bir satıcı 32 GB'lık iPhone 7 modelini 3000 TL'den ön siparişe koyarken, bir başkası ise aynı modelin fiyatını 3800 TL olarak belirlemiş. Genel olarak yeni iPhone'ların fiyat aralığı 3000 ile 4000 TL arasında. Sizin yeni iPhone'lar ve fiyatlar hakkındaki yorumunuz nedir? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER