Pokemon GO Bilekliğinin Çıkış Tarihi Açıklandı

0
16

pasted-image-0

Niantic Labs tarafından geliştirilen ve yayınlanan artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO için tasarlanan bilekliğin çıkış tarihi açıklandı.

Geliştirici ekip planlanan çıkış tarihinden iki ay gecikmeli olarak bilekliğin çıkış tarihini açıkladı. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre bileklik, 16 Eylül 2016 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Bluetooth teknolojisiyle kablosuz olarak çalışacak bilekliğin fiyat etiketi ise 35$ olarak belirlenmiş. Bilekliğin çalışma prensibi ise şöyle; eğer siz bir Pokemon ya da Pokestop noktasına yakınsanız bileklik titreyerek size bir geri bildirim veriyor. Bu sayede Pokemon yakalamak için veya bir Pokestop noktası aramak için her an telefonunuzu elinize almanız gerekmiyor. Bu arada cihazı ön sipariş ile alan kullanıcılar için ufak bir indirimde söz konusu.

Ayrıca geçtiğimiz Apple etkinliğinde Pokemon Go’nun Apple Watch için de duyurulduğunu hatırlatalım. Yayınlanacak bu uygulama sayesinde Pokemon Go bilekliği ile yapabileceğinizden daha fazlasını Apple Watch saatinizle de yapabileceksiniz. Son olarak bilekliği satın almak istiyorsanız buraya ya da buraya tıklayarak ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Ancak şimdiden belirteyim. Cihazın şu an için herhangi bir yerde stoğu bulunmuyor. Siz yine de arada bir verdiğim linkleri kontrol edin.

Sonrası Pokemon GO Bilekliğinin Çıkış Tarihi Açıklandı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER