Manisa depreminde HAARP iddiası!

0
51

Manisa depreminde HAARP iddiası!

Komplo teorisyenler iş başında. Sosyal medya dün yaşanan Manisa depreminin ardından HAARP'ın olduğu iddiasıyla çalkalanıyor. İşte detaylar.

Ülkemizde de son olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in İstanbul'da deprem yaratabileceğini iddia etmesiyle birlikte gündeme gelen HAARP programı şimdiye kadar birçok komplo teorisine maruz kalmıştı. Geçtiğimiz gün öğlen saatlerinde Manisa'da yaşanan art arda depremlerin ardından şimdi bu komplo teorilerine yenileri eklendi.

İlgili: Marmara'da yapay deprem yaratılabilir mi? HAARP yapabilir mi?

Sosyal medya, dün yaşanan Manisa depreminin ardından HAARP'ın olduğu iddiasıyla çalkalanıyor. Birçok kişi bu depremlerin Alaska'nın Gakona bölgesinde bulunan HAARP programı tarafından meydana getirildiğini iddia ediyor. Bu anlamda teorisyenler, internet üzerindeki deprem haritası sitesinde yer alan Manisa'da yaşanan depremlerin merkez üssünü gösteren haritayı paylaşıyorlar.

İşte o harita;

Haritaya bakıldığında dün gerçekleşen depremlerin düzeni gözlerden kaçmıyor. Bu siteye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca HAARP ile ilgili daha fazla detaya da buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili: HAARP, komplo teorilerinin gerçek olmadığını ispatlayacak!

İşte sosyal medyadaki bu komplo teorilerinden birisi;

Peki bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Manisa depremlerinin ardında HAARP mı var?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER