Doctor Strange, Thor: Ragnarok’ta olacak mı?

0
33

Doctor Strange, Thor: Ragnarok'ta olacak mı?

Marvel'in iki süper kahramanı yeni filmde bir araya gelebilir.

Doctor Strange'in vizyona girmesinden bir yıl sonra Thor: Ragnarok çıkacak. Yani sinemaseverlerin sıradışı kahraman Doctor Strange hakkında bolca detay öğrenmesi için epey vakti olacak. Bununla birlikte bu kahramanın Thor: Ragnarok'ta olabileceğine dair bir takım iddialar var.

Haberin bundan sonraki kısmı Spoiler içermektedir. Sizleri uyarayım!

Geçtiğimiz ay Thor: Ragnarok setinden bir fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğrafta Chris Hemsworth'ın elinde kağıt parçasında "177A Bleecker St." adres yazılı. Bu adres ise Doctor Strange'in kutsal mekanına ait. Bazı kişiler bunun easter egg olduğunu düşünürken, komplo teorilerinde ise easter egg'ten daha fazlası olduğu söylenmekte.

Filmin yönetmeni Digital Spy'a yaptığı açıklamada, "Hiç bir şey bilmiyorum, bunun üzerine yorum yapmam doğru değil, belki hayranlar için yapılmış bir şey de olabilir" dedi.

Peki Doctor Strange filmde ne yapacak? Nasıl bir görev üstlenecek? İddialara göre Thor, babası Odin'i (Anthony Hopkins) bulmak için Strange'ten yardım alacak. Tabii ki bunların sadece birer spekülasyon olduğunu unutmamak gerekli. Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017'de vizyona girecek.

Thor's got Doctor Strange's address in a set pic from Ragnarok pic.twitter.com/PCcqY6Nwvk

— grant | 7 (@grantelewis) 22 Ağustos 2016

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER