Google Haritalar güncellendi

0
13

Google Haritalar güncellendi

Mountain View merkezli şirket uygulamasına herhangi bir şeyi değiştirdi mi?

Eğer iOS cihazınızda Google Haritalar'ı kullanıyorsanız, o zaman yeni sürüme geçme zamanı geldi. Google, Haritalar uygulaması için güncelleme yayınladı. 4.22.2 sürümündeki yazılım paketi hata düzeltmeleri içeriyor, en azından sürüm notlarında yazan bu şekilde. Fakat internetteki yorumlara bakarsak, bu güncelleme uygulamayı iOS 10'a daha uyumlu hale getiriyor, yani ufak bir uyumluluk paketi diyebiliriz. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu da belirsiz. Güncellemeyi App Store>Güncellemeler kısmından gerçekleştirebilirsiniz.

Google Haritalar'dan bahsetmişken, Google'la ilgili son gelişmelere de devam edelim. Söylentilere göre Google, gelecek seneden itibaren kendi tesislerinde saf Android deneyimi sunacak olan yeni telefonlarını üretebilir. Gerçi bu iddialar bu sene de vardı, fakat ortada HTC gerçeği bulunuyor.

Kısaca hatırlatma yapacak olursam, uzun zamandır HTC'nin yeni Nexus cihazları üretteceği belirtiliyor. Fakat gelen son raporlarda Nexus isminin Pixel olarak değiştirildiği ileri sürülmüştü. Halen Pixel ve Pixel XL adları konusunda belirsizlik var. Bazı kaynaklara göre Pixel ismi gelecek seneden itibaren de kullanılabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER