Samsung Galaxy S8’in özellikleri belli olmaya başladı

0
10

Samsung Galaxy S8'in özellikleri belli olmaya başladı

Tersanede yeni amiral gemisinin inşası başladı. Özellikler hakkında sızıntı bilgiler de ortaya çıktı.

Bu aralar Note 7 yüzünden Samsung'un başı ağrıyor. Note 7'nin patlaması yüzünden cihaz tüm dünyada geri çağrıldı. Yeni üretim cihazlarla değişim olacak. Ülkemizde de Note 7 vakası yaşandı. Samsung gündeme bu konuyla gelse de, arka planda ilginç işler dönüyor. S8 hakkında bir takım iddialar var.

Söylentilere göre Galaxy S8'de Samsung'un kendi geliştirdiği Exynos 8895 sistem çipi olacak. Bu yongasetinin 3 GHz'de çalışacağı ileri sürülüyor. Şu anda Note 7'nin bazı modellerinde bulunan Exynos 8890 ise 2.29 GHz'de çalışıyor. S8'e geri dönecek olursak, yeni amiral gemisinde çift kamera yer alacak. Geliştirilmiş yeni sistem çipi görüntü işleme ve yeni kamera için optimize edilmiş olacak. Bu durum ise %70-80 oranında performans artışı sağlayabilir.

Bu bilgilerin kaynağı ise Weibo'nun ünlü sızıntı ustası I Ice Universe. Arada sırada ortaya çıkar ve mikser gibi ortalığı karıştırdıktan sonra ise sessizliğe gömülür I Ice Universe. Şimdiye kadar paylaştığı birçok bilgi de doğru çıktı, derin bağlantıları olan birisi. Samsung Galaxy S8 hakkında yeni bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Galaxy Note 7'deki sorunun ardından Galaxy S8 erken çıkabilir!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER