Bir Pokemon Go vardı, ne oldu ona?

0
7

Bir Pokemon Go vardı, ne oldu ona?

Bir anda unuttunuz mu yoksa? Biz sizi hemen bilgilendirelim.

"Pokemon Go, Türkiye'de çıktı mı?"

Evet, şu günlerde bi anda aklınıza bu soru gelebilir ve o an cevabı merak edebilirsiniz. Biz hemen cevap verelim, "Hayır", hala Türkiye'de yayınlanmadı.

Öte yandan, Pokemon Go'nun popülaritesini büyük ölçüde yitirdiği bir gerçek. Özellikle çıktığı ilk günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan oyun, zamanla düşüşe geçti. Kaza haberleri, yasak haberleriarka arkaya geldi. Bu esnada "Ülkemizde ne zaman çıkacak?" diye merak ederken birçok APK dosyası yayınlandı ve indirip oynadık. Sonra öğrendik ki bu APK'ların büyük kısmında zararlı yazılımlar var.

Yine de tüm bunlara rağmen oyunun hala ciddi bir kitlesi var. Bu kitleyi son dönemde sevindiren 2 haber geldi.

Bunlardan ilki, Apple kaynaklı. Çünkü Apple, yeni Apple Watch saatlerinde Pokemon Go'nun da oynanabileceğini duyurdu ve saat serisine özel ayrıcalıklardan söz etti.

İkinci haber ise, uzun süredir beklenen Pokemon Go Plus bilekliğin satışa sunulmuş olması. Android ve iOS uyumlu olan bu bileklik, Bluetooth aracılığıyla akıllı cihazınıza bağlanıyor ve yakınlardaki Pokemon'lar hakkında size bilgilendirme yapıyor.

Bu arada evet, bu ürün de Pokemon Go gibi ülkemize henüz gelmiş değil. İstenirse Google Play Store'a girerek daha evvel yüklediğiniz APK Pokemon Go oyununuz için gerçek parayla alışveriş yapabiliyorsunuz. Buna bir engel yok.

Video penceresini göremiyorsanız tıklayın.

İyi seyirler.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER