Hızlı ve Öfkeli 8’de Paul Walker’ın karakteri geri dönecek mi?

0
12

Hızlı ve Öfkeli 8'de Paul Walker'ın karakteri geri dönecek mi?

Yedinci filmin çekimleri tamamlanmadan aramızdan ayrılmıştı.

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızlarından Paul Walker, yakın bir zamanda geçirdiği trafik kazası sonucu hayata gözlerini yummuş ve herkesi üzmüştü.

Bu esnada 7. filmin çekimleri tamamlanmadığı için geriye kalan sahnelerde de Walker'ın kardeşlerinden ve özel efektlerden yardım alınmıştı. Filmin finali itibarıyla da Walker'ın canlandırdığı Brian O'Conner karakterinin sonraki filmlerde yer almayacağı uygun bir şekilde aktarılmıştı. Ama yine de farklı olabilir…

Hızlı ve Öfkeli 8, 17 Nisan 2017 itibarıyla vizyonda yerini alacak ve şimdiden diğer devam filmleri için de çalışmalar sürüyor.

Movieweb'te yer alan bilgilere göre Paul Walker'ın kardeşi Caleb, geçtiğimiz günlerde Vin Diesel ile telefonda 1 saat civarında konuşmuş. Konu ise, "Paul Walker'ın karakterinin yeni filmde olup olamayacağı…"

İki taraf da eğer böyle bir şey olabilirse Paul'un hayranlarının çok mutlu olacağını düşünüyor, ama tabii bu telefon görüşmesinin resmi bir anlamı yok. Yapımcılar, belki de buradan yola çıkarak yeni flmde Brian'a ufak da olsa yer verir, ne dersiniz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER