Samsung Galaxy Note7, Tekrar Satışa Çıkıyor!

0
8

Galaxy Note 7 (2)

Akıllı telefon pazarının yıldızlarından biri olan Samsung’un sorunlu çıkan amiral gemi modeli Note7, tekrar satışa çıkıyor.

Yayınlanan bazı bilgilere göre Galaxy Note7, 28 Eylül 2016 tarihinde Güney Kore‘de tekrar satışa sunulacak. Samsung tarafından yapılan açıklamada ise, ülke genelinde satılan tüm sorunlu cihazların yenileriyle değiştirildiği belirtildi. Cihaz, sadece Güney Kore’de 400 bin satış rakamına ulaşmıştı. Ancak diğer ülkelerde satışların ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Firma yetkililerinin söylediğine göre 1 milyon sorunlu cihazın değişimi durumunda Note7 tekrar tüm dünyada satışa sunulacak.

Pil sorunları nedeniyle değişim programı başlatılan Note7, iPhone 7’nin çıkışından hemen önce Samsung’un imajını kötü etkilemişti. Kendi ürettiği bataryalar yüzünden bu olayların yaşandığını belirten firma artık Çin merkezli ATL firması ile çalışacaklarını da belirtti. Genel olarak birçok kullanıcı yeni isimlendirme ile bir cihaz tanıtılacağını düşünüyordu. Ancak anlaşılan o ki şirket bu hususta akıllı telefonun orijinal ismini koruma kanısında.

Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sonrası Samsung Galaxy Note7, Tekrar Satışa Çıkıyor! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER