Lenovo, Babylon Bomonti’de sahnede

0
12

Lenovo, yeni sezonda, müziğin en iyi yerli ve yabancı temsilcilerini bir araya getiren, son dönemin gözde mekanı Babylon Bomonti'nin teknoloji destekçisi oldu. Hollandalı elektro-funk topluluğu Kraak & Smaak, 23 Eylül Cuma akşamı Babylon'da, Lenovo'dan aldığı güçle sezonun ilk canlı performansına imza atacak.

Hollanda müziğinin sıra dışı ekibi Kraak & Smaak, funk, disco ve house ile sentezlediği dinamik ve eğlenceli tarzını, canlı performanslarına ve DJ setlerine de yansıtıyor. Kısa sürede ismini duyuran ve Sziget SXSW, Coachella, WMC ve CMJ gibi dünyanın en prestijli müzik festivallerde yer alan grup, dans pistlerinin en sevilen şarkılarından "Squeeze Me" ile müzik eleştirmenlerinden övgüler topladı.

Lenovo, geçtiğimiz yıl satın aldığı Motorola ile büyük başarı yakalarken dünyanın en köklü hoparlör markalarından JBL ve üstün ses kalitesi sunan Dolby Atmos destekli cihazlarıyla da teknoloji ve müzik meraklıların dikkatini çekti. Lenovo, Babylon Bomonti konserleriyle seçkin grupları, müzik ve eğlenceyi genç kitlesiyle buluşturacak. Lenovo, Babylon Bomonti işbirliğiyle genç, dinamik ve enerji dolu yapısının bir kez daha altını çiziyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER