Windows 10 sorunlarını gideren 8 araç

0
13

Windows'unuz ister güncellemelerde sorun yaşıyor olsun, ister görünümde, sorununuzu giderecek birçok araç var; size düşen ise doğru aracı bulmak. Aşağıda size önereceğimiz araçların bazıları Windows ile gelirken, bazılarını üçüncü parti kaynaklardan yüklemeniz gerekiyor. İşte Windows 10'u onaran 8 araç.

1. Windows Update FixIt aracı: Windows Update hata tanılama aracı, Windows Update ile ilgili sorunları gidermenin en hızlı yolu. Araç hiçbir sorun bulmazsa, "Yönetici olarak sorun gidermeyi dene" seçeneğini kullanın.

2. Windows Update sorun giderme aracı: Bu araçla Windows Update'te oluşan sorunların çoğunu otomatik olarak onarabilirsiniz. Başlat menüsünü açın ve "sorun giderme" yazarak çıkan sonuca tıklayın. Açılan pencerede Sistem ve Güvenlik altında "Windows Update ile ilgili sorunları gider" üzerine tıklayın.

3. Deployment Image Servicing and Management (DISM): Microsoft'un komut satırı üzerinden sistem dosyalarını onarmaya izin veren aracı DISM, bozulan Windows 10 kurulumunuzu eski haline getirmenize yardımcı olabilir.

Sonraki Sayfa 1 / 2

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER