iPhone 7’ye yapılan “aşırı” dayanıklılık testleri

0
10

iPhone 7'ye yapılan

Apple'ın yeni modeli iPhone 7'ye satışa çıktığından beri birbirinden ilginç dayanıklılık testi uygulandı. İşte o testlerinden en "aşırı" olanları.

Apple'ın yeni iPhone modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bildiğiniz üzere birkaç gün yönce yani 16 Eylül'de satışa çıkartıldı. Bununla birlikte cihazlar birbirinden ilginç dayanıklılık testlerine tabi tutulmaya başladılar. Tabii ki cihazlar için yapılan düşme, çizilme ve suya dayanıklılık testleri tüketiciler için yararlı ancak bunların dışında yapılan bazı testlerin de "aşırı" olduğunu belirtelim.

Şimdi bu sayfada sizlere iPhone 7 için yapılan "aşırı" testleri topladık. İşte o testler;

Hidrolik pres

Son günlerin Youtube'daki popüler kanalı Hydraulic Press Channel, iPhone 7'yi hemen hidrolik pres makinesinden geçirmiş. Bu videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Çekiç testi

Bu video ise bu konuda ünlü kanallardan birinden TechRax'ten geliyor. TechRax iPhone 7'ye çekiç ile biraz işkence etmiş.

Taşlama makinesi testi

Bu test ise daha önce pek yapılmıyordu. HaerteTest isimli kanal iPhone 7'yi elmas bıçak ile böyle kesmiş.

Sandalya ile bükülme testi

Rus Youtuber Sasha Shapik, iPhone 7'ye biraz aşırıya kaçan bir bükülme testi yapmış. Herhalde kimse sandalyenin tepesinde iPhone 7'sine böyle bir güç uygulamak durumunda kalmayacaktır?

Balta

Entertainment Hub isimli Youtube kanalı iPhone 7 Plus modelini balta ile parçalamış.

Ateş

BAHMLounge isimli Youtube kanalı iPhone 7'yi canlı canlı yakmış!

Bu testler hakkında ne düşünüyorsunuz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER