Plantronics’ten yeni oyuncu

0
14

Plantronics'in Bluetooth özellikli mobil kulaklığı Explorer 80, telefon görüşmelerinizle birlikte anda başka işlere de odaklanmanıza imkân sunuyor. Geliştirilmiş ses teknolojisi ile net bir ses akışı sağlayan Explorer 80, karşı tarafa da sesleri etrafınızdaki gürültüleri izole edip iletiyor.

Her yıl büyüyen kablosuz kulaklık pazarında ürünleriyle adını sıkça duyuran Plantronics, yeni kulaklıklarıyla pazarda fark yaratmaya devam ediyor. Plantronics'in yeni mobil kulaklığı Explorer 80, yeni tasarımıyla ister iş hayatınızda ister gündelik kullanımda kulağınızdan düşmeyecek. 10 metreye kadar çekim alanı bulunan Explorer 80'in tasarımında bulunan mat ve parlak detaylar kulaklığa zarif bir duruş kazandırıyor.

Hafifliğine göre oldukça işlevsel ve kullanışlı Explorer 80, yaklaşık 8 gram ağırlığında. Kulağınızda varlığını unutacağınız Explorer 80'in pil ömrü ve konuşma süreleri de dikkat çekiyor. 11 saate kadar konuşma süresi ve 16 güne kadar bekleme süresi olan Explorer 80, 2 saat gibi kısa bir sürede de tam kapasite şarj oluyor. Aynı anda iki farklı telefonda kullanılabilen Explorer 80, bluetooth teknolojisi ile hızlı ve kolay bağlanabilme özelliği ile çağrıları yanıtlayabildiği gibi müzik dinlemenize de olanak sunuyor.

Plantronics Explorer 80'in satış fiyatı 145 TL'dir

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER