EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’nde Yeni Güncelleme

0
24

1474442244_evilbane_1909

Netmarble’ın yeni oyunu EvilBane: Kuzgunların Yükselişi, yeni güncellemesinde Yok Edici Pelerini ve Palarin Pelerini’ni oyuncularıyla buluşturuyor.

Oyuncuların, Ekim’de gelecek olan Arena güncellemesine hazırlanması için bir etkinlik de düzenleyen Evilbane, çeşitli hediyelerle oyuna heyecan katıyor. Yeni eklenen Yok Edici Pelerini ve Paladin Pelerini’ni epik seviyenin üzerindeki karakterler üzerinde kullanabilen Evilbane oyuncuları, pelerinleri Dükkan’daki özel kutulardan veya Epik seviye üzerindeki pelerinleri birleştirerek elde edebiliyor. Evilbane, ayrıca 23 Eylül’den 21 Ekim’e kadar sürecek ve oyuncuların Ekim’deki Arena güncellenmesine hazırlanmasına yardımcı olacak etkinlikler de düzenliyor.

Etkinlik süresince oyuna giriş yapan tüm Evilbane oyuncuları, Giriş düğmesine dokunarak Kıyamet Zırhı, Büyülü Silah, Cennet Taşı gibi oyun içi eşyalar verecek olan şans çarkına sahip olabilecek. Her hafta beşten fazla kez katılımda bulunan oyuncular, ek bir Epik Kuzgun zırhı elde edecek. Evilbane, 19-25 Eylül aralığında Arena’da oynayan oyunculara Nadir Pelerin TP Küresi kazandırırken, Destansı zırh elde edip yükselten oyunculara Efsanevi TP Küresi sunacak.

EvilBane, ek olarak, Matera Bölgesi, Gölge Limanı, Kıyı Uçurum Bölgesi ve Gökyüzü Madenleri’ni tamamlayan oyuncularına Epik Zırh, Epik Kıyamet Zırhı ve Epik Büyülü Silah gibi çok sayıda çeşitli ödüller dağıtacak. EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Sonrası EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’nde Yeni Güncelleme Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER