GoPro, aksiyon kamerası Hero 5’i ve Karma drone’u açıkladı

0
10

GoPro, aksiyon kamerası Hero 5'i ve Karma drone'u açıkladı

Aksiyon kamerası pazarını domine eden GoPro geçtiğimiz gün yeni ürünlerini açıkladı.

Son yıllarda aksiyon kamerası pazarını ciddi anlamda domine eden GoPro geçtiğimiz gün yeni bir etkinlik gerçekleştirdi ve bu etkinliğinde yeni ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Hero 5 modelleri

GoPro'nun yeni ürünleri ise bulut bağlantılı ve su geçirmez aksiyon kamerası Hero 5 ve bükülebilir Karma drone'u oldu. Bu modellerden Hero 5, üzerinde dokunmatik ekranı, 4K video çekebilme yeteneği ve sesli komut özelliği ile dikkat çekiyor. 12 MP kameraya sahip olan modelin Black ve Session versiyonları var.

10 metre derinliğe kadar su geçirmeyen modeller 2 Ekim'de satışa sunulacak. Black modeli 399 dolar, Session modeli ise 299 dolar fiyat etiketine sahip.

Karma drone

GoPro'nun ses getiren bir başka ürünü ise Karma isimli quadcopter'i oldu. Bu drone, katlanabilir tasarımıyla dikkat çekiyor. GoPro'nun yeni ürünleri Hero 5 Black ve Session ile uçabilen drone, ekranlı uzaktan kumandaya ve daha iyi çekim için üç eksenli dengeleyicisi var.

Bu drone'un tek başına fiyatı ise 799 dolar. Hero 5 modelleriyle birlikte alınırsa yaklaşık 100 dolarlık bir indirim söz konusu. GoPro Karma ise 23 Ekim'de satışa çıkacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER