Sony Xperia X Kazananı Açıklıyoruz | Vlog #27

0
15

Sony Xperia X Hediye Ediyoruz

Sony Xperia X hediyemiz nihayet sahibini buldu. Yüzlerce yorum içinden zor bir tercih yaptık.

Geçtiğimiz haftalarda başlattığımız Sony Xperia X hediye kampanyamız için büyük jürimiz kararını verdi. Gelen yüzlerce yorum için teşekkür ederiz.

Sony-Xperia-X-incelemesi

Sony Xperia X İncelemesi

Sony’nin en yeni X serisinden Xperia X incelemesi bu videomuzda. Sony Xperia X’in tüm ayrıntılarını ve kullanım deneyimini merak ediyorsanız…

Seçimin nasıl yapıldığı, ne süreçlerden geçildiği ve bu zorlu seçimden sonra kimin bir adet yeşil altın renkli (lime gold) Sony Xperia X kazandığını bu videomuzda açıklıyoruz.

Bir ayda yüzlerce yorum

25 Ağustos’ta başlattığımız hediye kampanyamıza gelen yüzlerce yorum arasından seçm yapan jürimiz bir okurumuzu belirledi. Katılan herkese teşekkür ediyoruz. Kazanan yorumu aşağıdaki sayfayı ziyaret ederek bulabilirsiniz ve diğer yorumları da okuyabilirsiniz.

Sony Xperia X Hediye Ediyoruz

Sony Cep Telefonu Hediye Ediyoruz

Web sitemizi ve YouTube kanalımızı birçok Xperia kullanıcısının takip ettiğini çok iyi biliyoruz ve eski modellerden birini kullanan bir okurumuza…

Kazanan kişiyle bizde bulunan iletişim bilgisiyle irtibat kuracağız.

Sonrası Sony Xperia X Kazananı Açıklıyoruz | Vlog #27 Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER