Seven Knights’a Dehşet Kuyusu Geliyor!

0
16

1456205211769

Netmarble’ın mobil RPG oyunu Seven Knights, son güncellemesinde değerli aksesuarlar kazandıran Dehşet Kuyusu modunu oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Tüm dünyada, Seven Knights’ın 10 milyon indirilme sayısına ulaşması şerefine 12 Ekim’e kadar sürecek bir etkinlik de düzenleyen Seven Knights, 7 günden fazla giriş yapan tüm oyuncularına hediyeler dağıtıyor.

Canavarları yendikçe seviye başına ödüller kazandıran yeni içerik Dehşet Kuyusu’nda Seven Knights, oyuncularına her bir bölümü tamamlayabilmek adına kahramanlarından stratejik olarak faydalanmalarını öneriyor. 30 bölümü tamamlayan Seven Knights oyuncuları, Dehşet Kuyusu‘ndan elde edilen puanlarla yeni aksesuarlar alabiliyor.

10 milyonluk çarpıcı bir indirme sayısına ulaşması şerefine 22 Eylül-12 Ekim arasında bir etkinlik de düzenleyen Seven Knights, 7 günden fazla giriş yapan oyuncularına 6-Yıldız Kahraman Seçici’den 250 Yakut’a kadar oyun içi ödüller dağıtıyor.

Sonrası Seven Knights’a Dehşet Kuyusu Geliyor! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER