Dünyanın En Küçük Çok Fonksiyonlu Yazıcısı Satışta!

0
21

HP DeskJet 3721 All-in-One, 3700 Series, Left facing, Open, with input

Dünyanın en küçük çok fonksiyonlu yazıcısı olma özelliği taşıyan HP DeskJet 3775 ve 3785 modelleri ilk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında satışa sunuluyor.

Kısa bir süre önce TIME Magazine tarafından “Tüm Zamanların En Etkili 50 Cihazı” listesinde gösterilen, dünyanın en küçük çok fonksiyonlu yazıcısı olma özelliğini taşıyan HP DeskJet 3775 ve 3785 modelleri ilk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında satışa çıkıyor.

HP Deskjet 3775 ve 3785 ile akıllı telefon ya da tabletten kolayca baskı almak mümkün. Baskının yanı sıra tarama ve kopyalama özelliğine de sahip bu çok fonksiyonlu yazıcılar, çok yer kaplamayan küçük boyutuyla dikkat çekiyor.

1474616199

“HP All-in-One Remote” ve OS çözümleri sayesinde mobil bir cihaza yazıcı kurup baskı almak ise her zamankinden daha kolay oluyor. Ücretsiz uygulama, kullanıcılara baskı ve kopyalama gibi kilit öneme sahip işlevleri, aralarında Apple, Android ve Windows cihazlarının da bulunduğu çoğu akıllı telefon ve tabletten gerçekleştirme imkânı tanıyor. Kullanıcılar Wi-Fi Direct(4) kullanarak mobil cihazlarından anında baskı almaya başlayabiliyor ve yazıcılarına herhangi bir ağa gereksinim olmadan erişebiliyor.

İlk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında teknolojiseverler ile buluşan HP Deskjet 259 TL’lik uygun fiyatıyla, lansman dönemine özel 39.90 TL değerinde “HP Social Media Snapshots” 25’li fotoğraf kağıdı hediyesi ile birlikte satışa sunuluyor.

Sonrası Dünyanın En Küçük Çok Fonksiyonlu Yazıcısı Satışta! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER