Galaxy Note 7’nin Bazı Yanma Haberleri Sahte Çıktı!

0
13

note7-burned

Mobil teknoloji dünyasının yıldızlarından biri olan Samsung, Galaxy Note 7’lerinin yandığını iddia eden bazı kullanıcıların yalan söylediğini açıkladı.

Son zamanların en talihsiz olaylarından biri olan Note 7‘nin yanma sorunu, akıllı telefonun çıkış döneminde şirketin oldukça canını sıkmıştı. Daha sonra yaşanılan bu sorunun bataryadan kaynaklandığı açıklayan firma, bir değişim programı başlatarak yanan Note 7‘leri yenisiyle değiştirme kararı almıştı.

Samsung tarafından yapılan bir açıklamaya göre cihazlarının yandığını iddia eden bazı kullanıcıların yalan söylediği ve bazı haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Şu an için toplamda 26 kullanıcının cihazlarında herhangi bir sorun olmadığı halde değişim talep ettikleri açıklandı. Samsung’un basın sözcüleri tarafından yapılan bir paylaşımda dünyanın dört bir yanından yanan Note7 görselleri aldıkları ve bunların bazılarının sahte olduğu belirtildi.

Hatta bazı kullanıcılar, akıllı telefonunun araç içerisinde yanmaya başladığını ve bu nedenle cihazı dışarıya attıklarını bile söylemiş. Yani elinde hiçbir kanıtı olmayan kullanıcılar bile cihaz değişim talebinde bulunmuş. Son olarak konuyla ilgili aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Sonrası Galaxy Note 7’nin Bazı Yanma Haberleri Sahte Çıktı! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER