Samsung Galaxy On8 Ortaya Çıktı!

0
17

samsung-galaxy-on8

Akıllı telefon pazarının lider üreticilerinden biri olan Samsung, On8 model isimli cihazı piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Hindistan merkezli dağıtım firması Flipkart tarafından akıllı telefonun bazı özellikleri sızdırıldı. Ekran boyutu henüz belli olmayan cihazın 1080 x 1920 piksel Full HD çözünürlükte Super AMOLED panelle gelmesi bekleniyor. Ayrıca akıllı telefonun üretiminde metal bir malzeme kullanılacağı da ortaya çıktı. Şu an için başka herhangi bir teknik detayı verilmeyen telefonun Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile geleceği de tahmin ediliyor. Samsung Galaxy On8 modelinin 2 Ekim 2016 Pazar günü satışa sunulacağı da söyleniyor.

Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Peki, siz bu akıllı telefonu almayı düşünüyor musunuz? Sizce bu cihazın ülkemizdeki fiyatı ne kadar olmalı? Ayrıca mevcut akıllı telefonunuzdan bu cihaza geçmeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı alalım.

gsmarena_001

Sonrası Samsung Galaxy On8 Ortaya Çıktı! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER