Sniper Elite 4’ün Oynanış Videosu Yayınlandı

0
9

sniper-elite-4

Rebellion tarafından geliştirilen ve yayınlanan taktiksel tabanlı shooter oyunu Sniper Elite 4’ün oynanış videosu yayınlandı.

Geliştirici ekip, 2. Dünya Savaşı‘nı konu alacak Sniper Elite 4 için yeni bir video paylaştı. Videoya baktığımızda oynanış görüntülerine yer verildiğini görüyoruz. Ayrıca videonun sonunda bir de Target Führer görevi tanıtılıyor. Ancak bu görevi sadece oyunu ön sipariş ile satın alan oyuncular yapabilecek. Yani Adolf Hitler‘i öldürmek istiyorsanız oyunu hemen ön sipariş ile satın almak zorundasınız.

Oyunu Steam üzerinden ön sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak Sniper Elite 4‘ün mağaza sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ya da aşağıdaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

Son olarak oyunun 14 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacağını da belirtelim. Yayımlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sonrası Sniper Elite 4’ün Oynanış Videosu Yayınlandı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER