Bu da VR sırt çantası!

0
7

HTC şirketinin VIVE ekibi ile uzun süredir yürüttüğü sıkı çalışmalar sayesinde MSI, en iyi VR deneyimini mobil platforma taşıyor. Tokyo Game Show 2016'da MSI ve HTC VIVE ekipleri bir başka devrimsel MSI ürününü dünyaya tanıtıyor: MSI VR One!

MSI VR One dünyanın en hafif ve en ince Backpack PC sistemi. MSI VR One sadece 3.6kg ağırlığında. 2 adet bataryası ile 1.5 saat boyunca tam performanslı bir oyun deneyimi sunuyor. Hızaşırtmalı işlemcisi ve GeForce ® GTX 10 serisi ekran kartı ile MSI VR One 40 dBA altında bir gürültü seviyesinde eksiksiz bir oyun performansına sahip.

Sanal gerçeklik sırtınızda

MSI VR One, dış görünümü, malzeme kalitesi, hafifliği, batarya ömrü ve sistemi kapatmadan batarya değiştirme özelliği gibi birçok alanda benzer ürünlere açık ara fark atıyor. MSI VR One tasarımında sadece şık dış görünüme değil, iç tasarıma, soğutma ve donanım özelliklerine de çok önem verildi ve böylece en yüksek performanslı, en iyi kullanıcı deneyimine sahip bir VR harikası ortaya çıktı.

Futuristik bir robotu andıran yapısı ile MSI VR One sol ve sağ alt kısımlarda bulunan 2 adet bataryası çıkarıldığında sadece 2.2 kg ağırlığında. Başlı başına bir PC sistemi olarak bazı yüksek performanslı oyun notebooklarından bile hafif. Tasarımı ise benzer herhangi bir üründen çok daha iyi. Ayrıca uzun batarya ömrüne sahip ve hot-swap özelliği sayesinde sisteminizi kapatmak zorunda kalmadan batarya değiştirmek mümkün. Dolayısıyla VR deneyiminiz saatler boyu sürecek.

B2B firmalar veya VR geliştiriciler için de MSI VR One ile gelen taşınabilirlik özellikeri, dünya çapında VR ortamının sınırsızlığı ve VR içerik tanıtımları için en iyi çözüm.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER