Fenerbahçe ile Vestel anlaştı: Fenerbahçe logolu telefon ve televizyonlar yolda!

0
10

Fenerbahçe ile Vestel anlaştı: Fenerbahçe logolu telefon ve televizyonlar yolda!

Bugün Fenerbahçe ile Vestel arasında yapılan iş birliği duyuruldu. Bu iş birliği kapsamında sarı lacivertli kulübe özel televizyon ve cep telefonu üretimi yapılacak.

Geçtiğimiz günlerde Hello Kitty ile olan sponsorluk anlaşması sosyal medyada büyük yankı uyandıran Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün yeni sponsorluk anlaşmasını duyurdu.

Sarı lacivertli kulübün yeni sponsorluk anlaşması ise teknoloji dünyasında hepimizin yakından tanıdığı Vestel ile sağlandı. Bu anlaşma kapsamında Vestel, Fenerbahçe için özel televizyon ve cep telefonu üretimi yapacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden bu konuyla şu açıklama yapıldı;

"Türkiye'de yine bir ilke imza atarak, kulübümüz iştiraklerinden Fenerium ile Türkiye'nin en büyük yerli üreticilerinden biri olan Vestel ile lisans anlaşması imzalıyor.

Anlaşma kapsamında dünyada ilk defa bir spor kulübüne özel olarak üretilmiş akıllı televizyonlar ile yeniden bir ilki gerçekleştirmenin ayrıcalığını, bu sene içinde bulunduğumuz 110. yıla özel tasarlanan logomuzla üretilen cep telefonu ile taraftarlarımıza koleksiyon niteliği taşıyan bir ürün sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yapılan anlaşma ile ilgili imza töreni, 27 Eylül Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde yapılacaktır. Sporcularımız ve yöneticilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan imza töreni saat 14:00'te gerçekleşecektir. Kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız"

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER