Galaxy Note 7’nizin Değiştirildiğini Nasıl Anlarsınız?

0
10

note-7

Mobil teknoloji devi olan Samsung, kısa bir süre önce başlattığı Note 7 değişim programı sonrası cihazların kutusunu işaretledi.

Akıllı telefon pazarının lider üreticilerinden biri olan Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Note 7’yi piyasaya çıkardıktan sonra batarya problemleri nedeniyle 1 milyona yakın cihazı geri toplatmıştı. Daha sonra bir cihaz değişim programı başlatan firma, kullanıcılara yeni cihaz verirken kutularının arka tarafına da bir işaret bıraktı. Cihazın değişen kutusunun arka kısmında yer alan kare kutu şeklindeki işarete aşağıdan bakabilirsiniz.

galaxy-note-7-new-box

Ayrıca cihazın batarya yüzdesini gösteren pil ikonunu da yeşil renkli yaptı. Durum çubuğunda ve kilit açma ekranında görebileceğiniz bu ikonla bir de cihazı kapatırken karşılaşıyorsunuz. Firma bu değişikliği kullanıcıların kendilerini güvenli hissetmelerini sağlamak için yaptıklarını ve her şeyden önce kullanıcıları düşündüklerini belirtiyor.

Samsung, herkesi bu değişim programına katılmaya davet ediyor.

Sonrası Galaxy Note 7’nizin Değiştirildiğini Nasıl Anlarsınız? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER