İmzalar atıldı, işte Fenerbahçe logolu Vestel ürünlerinin fiyatları

0
23

İmzalar atıldı, işte Fenerbahçe logolu Vestel ürünlerinin fiyatları

Fenerbahçe ile anlaşan Vestel, taraftarlar için özel televizyonlar ve cep telefonları üretmeye başladı. Fenerbahçe logolu 4K televizyonlar ve cep telefonları Fenerbahçe logosu ile açılacak, ‘Gururla Fenerli’ sloganı ile kapanacak.

Vestel, bir ilke imza atarak, Fenerbahçe taraftarlarını, Fenerbahçe logolu Vestel TV'ler ve Venus telefonlarla buluşturdu. Yapılan lisans anlaşması ile Fenerbahçe logolu ürünler tüm Fenerium mağazlarında ve Vestel satış noktalarında taraftarlar ile buluşacak.

Futbolseverlerin taraftar ruhuna renk katacak bu projenin detayları Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Ozan Balaban ve Fenerium Genel Müdürü Sayın Mümtaz Karakaya'nın katıldığı bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu.

Gururla Yerliler Şimdi Gururla Fenerli Oluyor

Kadrosuna kattığı yıldız oyuncularla yeni sezonda futbolseverlerin karşısına çıkan Fenerbahçe, Vestel'le beraber taraftarlarına yepyeni bir deneyim sunacak. Vestel'in bu işbirliği kapsamında taraftarlara sunduğu 4K 49" Smart TV ve 43" Smart TV'ler Fenerbahçe logosu ile açılıp, Gururla Fenerli sloganı ile kapanıyor. Vestel'in Fenerbahçe için özel olarak ürettiği, Ultra HD ve HD görüntü kalitesine sahip televizyonlar ile taraftarlar stadyum coşkusunu evinde hissedecek. Vestel 49"4K Smart TV 2399 TL, 43" SMART TV ise 1799 TL'den satılacak. Proje kapsamında sunulan bir diğer ürün, Türkiye'nin ilk yerli akıllı telefonu Venus ise arka kapağında yer alan Fenerbahçe logosu ile taraftarları cezbedecek. Fenerbahçe'ye özel duvar kağıtları, takım marşlarının yer aldığı üç farklı Venus V3 ile taraftarlar kesintisiz iletişim keyfini çıkarıp, takımları ile ilgili son dakika haberlerini anlık olarak takip edebilecek. Vestel Venus'ler 549 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Ergün Güler: Teknolojimizi Spor Tutkumuz ile Bir Araya Getirdik

Basın toplantısında konuşan Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel'in teknoloji gücünü, spora olan tutkuları ile aynı potada eriterek önemli bir marka birlikteliğini hayata geçirdiklerini belirtti. "152 ülkeye giden Vestel teknolojisini Fenerbahçe gibi köklü bir kulüp ile birleştirerek bir ilke daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz" diyen Güler sözlerini şöyle sürdürdü:

"Fenerbahçe taraftarlarının takımlarının renklerine bağlılığından ilham alarak yola çıktığımız bu lisans anlaşması ile geniş kitlelere ulaşacağız. Türkiye TV pazarında birinci sırada Avrupa'da ise ilk üç içerisinde yer alan bir marka olarak, üstün teknolojimiz ile Fenerbahçe taraftarlarının TV izleme deneyimini farklı bir boyuta taşımanın yanı sıra, Türkiye'nin ilk yerli akıllı telefonu Venus ile yeni nesil mobil iletişim hizmetini sunacağız. Fenerbahçe Spor Kulübü logosunun yer aldığı ürünlerimizi Fenerium'larda ve Vestel satış noktarında tüketicilerimize sunarak tüketici elektroniği sektöründe bir ilke daha imza atıyoruz. Vestel olarak öncelikli amacımız tüketicilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap etmek. Bu proje ile taraftarların yüksek teknolojiye kolayca erişmelerini sağlayarak teknoloji dünyasının getirdiği eğlence ve verimliliği en iyi şekilde yaşamalarını hedefliyoruz."

Ozan Balaban: Fenerbahçe'den Bir İlk Daha

Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban ise ""Fenerium'un bünyesine Türkiye'nin gururu Vestel'i katmaktan çok gururluyuz. Yaptığı her şeyde taraftarlarımız için en iyisini hedefleyen spor kulübümüz, Vestel ile yaptığı lisans anlaşmasıyla, Fenerium bünyesine Fenerbahçe logolu Vestel TV ve Fenerbahçeli Venus'ü kazandırıyor. Vestel ile yaptığımız lisans anlaşması Türkiye'de bir ilk olacak. Taraftarlarımız Vestel TV'lerde Fenerbahçemizin maç keyfini yaşarken, Fenerbahçeli Venus ile de iletişim kuracaklar" şeklinde konuştu.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER