Efsaneler Haritası Paramanya’da!

0
30

1474960741__pm__efsaneler_haritas___pr

Netmarble tarafından geliştirilen ve yayınlanan masa oyunu Paramanya, Efsaneler Haritası’nı oyuncuların beğenisine sunuyor.

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan Paramanya, yeni Efsaneler Haritası güncellemesini oyuncularıyla buluşturuyor. Harita serisine eklenen Efsaneler Haritası ile birlikte Paramanya oyuncuları, birçok etkileyici içerik ve farklı görev sistemi ile yepyeni bir maceranın kapılarını aralıyor.

Efsaneler Haritası’nda oyuna tek başlarına veya takım olarak başlayabilen oyuncular, en güçlü stratejiyi belirleyerek rakiplerini iflas ettirmeye çalışıyor. 8 farklı harita üzerinden oynama seçeneği sunan Efsaneler Haritası güncellemesi ile oyunu kazanan oyuncular,Paramanya’nın “Efsane”si oluyor.

Paramanya, ayrıca Türkiye’ye özel içeriği ile oyuncularına Türk tarihinin popüler karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyor. Haritalar arasından Türkiye Haritası’nı seçen oyuncular Nasrettin Hoca veya Hürrem Sultan gibi Türk tarihinin efsanevi karakterleri eşliğinde, Türkiye’de yer alan en önemli tarihi eserlere sahip olmanın keyfini çıkarıyor.

Paramanya’daki diğer haritalara göre bu haritanın benzersiz özellikleri arasında yenilenen içerikler ve günlük görev sistemi yer alıyor. Sadeleştirilmiş ara yüz ile karakterlerini ve aksesuarlarını kolayca geliştirebilen Paramanya oyuncuları, oyunda bulunan Rehber sayesinde Paramanya hakkında merak ettikleri tüm bilgilere kolayca erişiyor. Oyuna yeni eklenen Görev Sistemi’ne göre ise günlük görevlerini tamamlayan oyuncular, sürpriz ödüller kazanıyor.

Paramanya, güncellemeleriyle oyun severlere yeni deneyimler ve aksiyonlar sunmaya devam edecek.

Sonrası Efsaneler Haritası Paramanya’da! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER