Netmarble’ın Yeni Oyunu Stone Age Begins Geliyor!

0
16

1475059581_stoneage_begins

Netmarble tarafından geliştirilen ve yayımlanan sıra tabanlı mobil RPG oyunu Stone Age Begins, oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

Stone Age Begins’te yer alan yüksek kalitede ve 3 boyutlu grafiklerle yaratılmış karakterler, gerçekçi ve kendilerine özgü yetenekleriyle dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı takım, özel zindan ve lonca akını gibi oyuncular arasında hem rekabet yaratan hem de işbirliği gerektiren farklı içerikler, oyunu keyifli bir hale getiriyor.

Oyuna giriş yapan tüm oyunculara ulaştıkları seviyelere göre farklı ödüller dağıtacak olan Stone Age Begins, 29 Haziran’da Kore’de yayınlanmasından sonra App Store’da yalnızca 8 saat, Google Play’de ise yalnızca 6 saat içerisinde en çok gelir getiren oyunlar listesinin zirvesine oturdu.

Netmarble Games Chief Marketing Officer (CMO) Seungwon Lee, “Stone Age Begins, evcil hayvanlarıyla iletişim kurmayı seven oyunculara duygusal açıdan hitap ediyor ve kendi yarattıkları karakterler üzerinden yaratıcılık sunuyor. Netmarble, tüm oyuncularının keyif alması adına kaliteli içerikleriyle hizmet etmeye devam ediyor”dedi.

Sonrası Netmarble’ın Yeni Oyunu Stone Age Begins Geliyor! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER