Apple’ın korktuğu başına geldi: iPhone 7 de patladı!

0
29

Apple'ın korktuğu başına geldi: iPhone 7 de patladı!

Galaxy Note 7'nin patlama haberlerinin ardından bugün de bir kullanıcı yayınladığı görsel ile iPhone 7 modelinin patladığını iddia etti. İşte detaylar.

Herhalde şu anda akıllı telefon üreticilerinin en büyük korkusu Samsung'un kısa bir süre önce Galaxy Note 7 modeliyle yaşadığı patlama skandalına benzer bir durumla karşılaşmak. Zira bu durum Samsung'u hem borsada hem de tüketici anlamında ciddi zarara sokmuştu.

İlgili: Türk Hava Yolları'ndan Galaxy Note 7 açıklaması

Yoksa iPhone 7 de mi?

Şimdi ise Apple'ın iPhone 7 modeli bir patlama olayıyla karşımıza çıkmış durumda. "kroopthesnoop" isimli bir Reddit kullanıcısı sipariş verdiği iPhone 7'nin kutusunda patladığını iddia etti ve bununla ilgili bir görsel paylaştı. İşte o görsel;

Kargoda olmuş olabilir

Diğer taraftan bu olay henüz çok taze ve detaylar bilinmiyor. Ancak bu iPhone 7 modelinin Galaxy Note 7 gibi pilinden değil de kutuda kargo ve yolculuk esnasında patlamış olabileceği tahmin ediliyor.

En büyük rakibi Samsung'un amiral gemisi modelinin patlama skandalıyla satışlarda çok geriye düşmesi Apple'a ciddi şekilde yaramıştı. Bakalım Samsung'un başına gelenler Apple'ın da başına gelecek mi yoksa bu sadece münferit bir olay mı?

İlgili: iPhone 7 Plus incelemesi

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER