Monster, Tüm Oyunseverleri Mağazasına Davet Ediyor

0
26

1471248683_Monster_b__lten_Logo

Monster Notebook’un Kadıköy ve Kıbrıs mağazaları özel tasarımlı sanal gerçeklik alanlarında VR teknolojisini denemek isteyen oyun tutkunlarını bekliyor.

Hem Kıbrıs hem de Kadıköy mağazalarında ziyaretçilerin sanal gerçeklik teknolojisini bizzat deneyebilecekleri alanlar oluşturan Monster, kullanıcılara Monster VR Ready gaming notebook’ların üstün performansını test etme şansını sunuyor.

En iyi VR deneyimini yaşatacak biçimde tasarlanan bu deneme alanlarında HTC Vive VR setiyle birlikte en yeni nesil Intel® işlemcilerle ve NVIDIA® grafik kartlarıyla donatılmış yüksek performanslı oyun notebook’ları ziyaretçileri bekliyor.

Oyun tutkunları başta Tulpar T5 V8.1 15.6″ Gaming Laptop olmak üzere 6.Nesil Skylake Intel® Core™ i7 işlemcilere ve NVIDIA® GeForce® GTX 10 serisi grafik kartlarına sahip Monster Tulpar T7 V7.1.1 ve Monster Semruk S7 V4.1 gibi pek çok modeli Monster’ın Kıbrıs’taki mağazasında ve çok yakında Kadıköy’de açılacak yeni mağazasında bizzat görüp deneyebilecekler.

Sonrası Monster, Tüm Oyunseverleri Mağazasına Davet Ediyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER