Apple AirPods’ta şarj sorunu ortaya çıktı

0
19

Apple AirPods'ta şarj sorunu ortaya çıktı

Tüketiciler kablosuz kulaklıktan şikayetçi!

Herhangi bir cihazın ilk nesil modelinde sorunlar olabiliyor, AirPods için de bu kural geçerli. Kulaklığın piyasaya çıkmasından yaklaşık iki buçuk hafta sonra bazı tüketiciler, AirPods'un şarjı hakkında şikayette bulundu.

Apple şarj kutusuyla AirPods'un 24 saatten fazla dinleme süresi elde edildiğini iddia ediyor, ancak şikayetçi olan kullanıcılar AirPods'un tam şarj olmasına ve çok az kullanıma rağmen, bir gecede şarjın %40 düştüğünü dile getirdi. Apple destek forumlarında bu konu tartışılıyor ve bazı yorumlar güç kaybının %40'tan da fazla olduğu yönünde.

Apple sorundan etkilenen müşterileriyle ilgilenmeye başladı. Ancak bu noktada kaç kullanıcının şarj sorunundan muzdarip olduğu belli değil. Kimi kullanıcılar şarj döngüleriyle birlikte probleminden ortadan kalkabileceğini söyledi, ancak böyle bir şey yapıp, düzelmesini beklemek akla uygun değil. Eğer AirPods aldıysanız ve şarj kutusuyla ilgili sıkıntınız varsa, Apple Store'a veya en yakın Apple yetkili servisine uğramayı ihmal etmeyin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER