Ömür Boyu Garantili Micro USB!

0
94

Kickstarter yabancısı olmayan WIK Cablesfirması, daha önce başarıya ulaştıkları projelerinden sonra ikincisini kovalıyor. 52ülkeye 3 binden fazla kablo yollayan firma, şimdi müşteri memnuniyetini daha da artırmak için, yeni ürün geliştiriyor.

Dayanlıklı alüminyum parçalar, LEDaydınlatmalı, çok amaçlı güç ışığı sahibi bu90 ve 180 cm uzunluğundaki kablolar, uygun fiyata satılmaya çalışılıyor. Ayrıca bunun yanında bir de WIK şarj aletiveriliyor. Amazon sitesindeki en meşhur iki şarj aletiyle kıyaslandığında, daha hızlı şarj eden bu ürün, daha ucuza satın alınabiliyor.3 A çıkış, akıllı şarj özelliği, hızlı şarj özelliği bulunan WIK, AC 110 -240 V ile çalışıyor.

16-01/29/mur-boyu-garantili-micro-usb-kablo.png

Ömür boyu garanti

Ürünün en iddialı kısmı ise verilen ömür boyu garanti. Kullanıcıların herhangi bir sorun yaşaması veya materyal bozuklu tecrübe etmesi durumunda, sürekli ürün değişimi yapılıyor. Kısacası Micro USBkabloyu, hızlı bir şarj aleti ile birlikte, ömür boyu garanti ile sunan bu proje, Kickstarter üzerinde 12 bin dolar hedefe sahip. Henüz4 bin dolar toplanan WIK kabloları için, yapılması gereken minimum bağış, 12 dolar. Şarj aleti ve kablo ise 21 dolardan alınabiliyor.

WIK LED Micro USB hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayarak Kickstartersayfasına gidebilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER