Sony Xperia C6 Nasıl Olacak?

0
29

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir yere sahip olan Sony, Xperia modellerinin tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor.Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında tanıtılması beklenilenXperia C6 modeli ise yine tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayacak.

Sony Xperia C6 neredeyse çerçevesiz olacak!

Geçtiğimiz yıl tanıtlan Xperia C5 Ultramodeli için ortaya atılan “Çerçevesiz Akıllı Telefon” iddiaları, modelin çok incede olsa bir çerçeveye sahip olması ile bekleyenlerini üzmüştü. Şimdi aynı iddialar Xperia C5 Ultra’nın devam modeli olması beklenilenXperia C6 içinde söyleniyor.

İlk defa geçtiğimiz günlerde Rose Gold renk seçeneği ile karşımıza çıkan Xperia C6 için bugün Onleaks tarafından yayınlananrender çizimleri, modelin yine tam olarakçerçevesiz değil ama yoka yakın derecede ince bir çerçeve ile geleceğini gözler önüne seriyor.

16-01/30/sony-xperia-c6.jpg

Bu defa Sony’nin Xperia C6 modelinde Full HD çözünürlüğündeki ekran için 6 inçyerine 5.5 inç kullanmayı tercih edeceği söylenirken, işlemci tarafında ise sekiz çekirdekli MediaTek Helio P10 kullanması bekleniyor.

Orta seviye özelliklere sahip olması beklenilen Xperia C6 modelinin 3 GB RAMile gelmesi muhtemel. Xperia C6 ile ilgili elimizdeki bilgiler şimdilik bunlardan ibaretken MWC 2016 yaklaştıkça daha net bilgilerle karşınızda olacağız.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER