SwiftKey Yeni Emojilere Kavuştu!

0
35

Akıllı telefon ekosisteminin en başarılı klavye uygulamalarından olan SwiftKey,aldığı yeni bir güncelleme ile birçok yeniliği beraberinde getirdi. SwiftKey son sürümüyle beraber yeni emojilere vetemalara kavuştu.

SwiftKey 184 yeni emoji ile güncellendi!

Üçüncü parti klavye uygulamaları arasında oldukça saygın bir konuma sahip olanSwiftKey, aldığı son güncelleme ile beraber 184 yeni emojiye kavuştu. Ayrıca bunun yanında SwiftKey kullanıcılarına 5 adet tema hediye etti.

Buraya kadar her şey çok güzel gözükse de sizlere üzücü bir haberimiz var. ZiraSwiftKey’in sunduğu bu yeni emojileri sadece Android 6.0.1 Marshmallowsürümüne sahip cihazlar kullanabilecek.

16-01/31/swiftkey-beta-emoji-1454239283.jpg

Güncelleme ayrıca Rusya, Arjantin, Litvanya, Letonya, Estonya, Slovakya, Almanya, Kanada ve Avustralya para birimlerine destek sunarken geri silme işlemindeki yazma davranışlarında da geliştirmelere sahip.

Ayrıca SwiftKey, Evernotekişiselleştirmesini ayarlarda tekrarlamak zorunda bırakmazken bir URL yazmaya başladığınızda ise artık otomatik olarak düzeltilmiyor ve ilk “w” harfi büyük yapmıyor. SwiftKey Klavye uygulamasınıücretsiz olarak indirmek için burayatıklayabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER